Poniżej znajdziecie dwie listy. Pierwsza lista to lista startowa obejmująca osoby, które dokonały płatności zarówno opłaty rejestracyjnej, jak i startowej z uwzględnieniem formy rywalizacji – ultra bądź wyścigu etapowego. Druga obejmuje listę osób, które zarejestrowały się na Sudovia Gravel 2021 gwarantując sobie miejsce na liście startowej, a na uregulowanie opłaty startowej mają czas do końca kwietnia 2021.

Lista startowa Sudovia Gravel (ULTRA):

  1. Tomasz Aftyka
  2. Adam Aplas
  3. Bartłomiej Borawski
  4. Robert Butkiewicz
  5. Dawid Cegiełka
  6. Andrzej Dmytruk
  7. David Geidav
  8. David Geier
  9. Moritz Quecke
  10. Tomasz Iwanek
  11. Rafał Jobczyński
  12. Leszek Kazimierczak
  13. Paweł Konopko
  14. Radosław Kopacz
  15. Tomasz Kozak
  16. Michał Krajewski
  17. Krzysztof Kraus
  18. Wojciech Krzemkowski
  19. Marcin Kułak
  20. Tomasz Majchrzak
  21. Michał Majewski
  22. Alicja Pawłowska
  23. Karol Pilichiewicz
  24. Marcin Serkiz
  25. Robert Sobczak
  26. Wojciech Stężała
  27. Paweł Szczygielski
  28. Krzysztof Szczygieł
  29. Michał Szkopiński
  30. Axel Szweda
  31. Dariusz Trepczyk
  32. Krzysztof Weder
  33. Agnieszka Wojtala
  34. Maksymilian Woźniak
  35. Michał Woźniak
  36. Szymon Zagórski

Lista startowa Sudovia Gravel (ETAPÓWKA):

  1. Adrian Alama
  2. Karolina Bawej
  3. Robert Bielecki
  4. Michał Bieniecki
  5. Lukasz Brzezowski
  6. Marcin Gajkowski
  7. Jakub Grzechnik
  8. Tomasz Iwachów
  9. Michał Kalinowski
  10. Paweł Klimczak
  11. Kamil Kosiarski
  12. Maciej Krajewski
  13. Paweł Krzyżanowski
  14. Alicja Kseń
  15. Agata Kurkiewicz
  16. Jarosław Kurkiewicz
  17. Łukasz Ławczys
  18. Dawid Markiel
  19. Mateusz Mikołajczyk
  20. Ruslan Miroshnychenko
  21. Marcin Moskal
  22. Łukasz Nadolski
  23. Jarosław Nasilowski
  24. Izabela Niebelska
  25. Piotr Niebelski
  26. Jacek Nosowski
  27. Jarosław Nowak
  28. Mikołaj Piszczako
  29. Wojciech Pokwicki
  30. Bartosz Przybylak
  31. Andrzej Rabsztyn
  32. Radosław Rejman
  33. Arkadiusz Rojek
  34. Krzysztof Seyfried
  35. Michał Siemiończyk
  36. Łukasz Snuszka
  37. Anna Starostka
  38. Grzegorz Stelmaszczyk
  39. Jacek Stokłosa
  40. Izabela Stryjecka
  41. Adriana Szczygieł
  42. Daniel Szewczak
  43. Paweł Szwarc
  44. Marcin Stypka
  45. Damian Tazbir
  46. Hubert Telecki
  47. Marcin Walczak
  48. Jarosław Wasiak
  49. Maciej Wieloch
  50. Wojciech Wieloch
  51. Agata Włodarczyk-Bucharowska
  52. Paweł Zoga
  53. Zofia Zwolińska

Lista rejestracyjna Sudovia Gravel 2021:

  1. Rafał Ałasa
  2. Bartosz Antoszewski
  3. Krzysztof Białkowski
  4. Dariusz Błaszczak
  5. Adam Brzuszkiewicz
  6. Bart Chełmiński
  7. Povilas Gavelis
  8. Michał Gliszczyński
  9. Robert Hulewicz
  10. Mareusz Juszczak
  11. Tadas Malinauskas
  12. Mariusz Mitrowski
  13. Robert Niedźwiecki
  14. Łukasz Pawłaszek
  15. Łukasz Pawłowski
  16. Daniel Pluszkiewicz
  17. Rafał Polański
  18. Karol Radziszewski
  19. Konrad Rembisz
  20. Robert Rudziński
  21. Jakub Sieniuć
  22. Mantas Staliunas
  23. Stanisław Szpilowski
  24. Karol Szumski
  25. Mikołaj Wezdecki
  26. Patryk Węgrzynowicz
  27. Dariusz Wielakin
  28. Michał Woźniak

Lista rejestracyjna Sudovia Gravel 2022:

  1. Tomasz Barabas
  2. Grzegorz Beń
  3. Sławomir Borowiec
  4. Wiktor Brodziński
  5. Damian Chalinski
  6. Maciej Cichocki
  7. Michał Czerniec
  8. Grzegorz Dębowski
  9. Andrejus Dolgovas
  10. Vida Dolgoviene
  11. Roman Drzewek
  12. Michał Dziubek
  13. Rafał Gadomski
  14. Ignacy Gajda
  15. Kacper Gierlicki
  16. Marek Goerick
  17. Karolina Grabowska
  18. Michał Grenda
  19. Adam Heleniak
  20. Karina Heleniak
  21. Michał Hryszczyk
  22. Karolis Judelevicius
  23. Marek Kamiński
  24. Igor Karolewski
  25. Mikołaj Klimas
  26. Maciej Kliniewski
  27. Michał Konert
  28. Sławomir Krawczyk
  29. Marta Kuprian
  30. Tomasz Kwiatkowski
  31. Paweł Łagodziński
  32. Algis Łukaszewicz
  33. Marcin Maciocha
  34. Michał Małota
  35. Przem Maziarz
  36. Filip Mazurek
  37. Sebastian Michałowski
  38. Paweł Mucha
  39. Paweł Muchowicz
  40. Michał Milewicz
  41. Mikołaj Morawski
  42. Sylwia Olszewska
  43. Dawid Ostrożański
  44. Paweł Pacana
  45. Daniel Paluszkiewicz
  46. Mateusz Pardela
  47. Marius Ratkevicius
  48. Marcin Rek
  49. Norbert Rosiak
  50. Marcin Sidorczuk
  51. Agata Sitarska
  52. Marek Skomorowski
  53. Paweł Skoworodko
  54. Huber Słok
  55. Karolina Stankiewicz
  56. Justyna Stokłosa
  57. Łuksza Szegda
  58. Krzysztof Szymański
  59. Jarosław Tabor
  60. Michał Trzaska
  61. Jakub Warzywoda
  62. Szymon Wdowik
  63. Dawid Węgrzynowicz
  64. Andrzej Wojnarowski

Lista startowa Sudovia Gravel 2022:

Ultra

  1. Andreas Baumgartner
  2. Paweł Cymbala
  3. Artur Drzymkowski
  4. Sławomir Gachewicz
  5. Radosław Gołębiewski
  6. Adam Grabowski
  7. Paweł Kmieć
  8. Michał Makówka
  9. Bartosz Miąsik
  10. Paweł Muchowicz
  11. Mariusz Orlik
  12. Piotr Polaków
  13. Marek Równiejko
  14. Dominik Siejak
  15. Krzysztof Sienkiewicz
  16. Bartosz Smoczyk
  17. Dawid Szczerek

Etapówka

  1. Tomasz Antosiak
  2. Eugeniusz Dovnar
  3. Antonio Grginovic
  4. Łukasz Janczewski
  5. Michał Jończyk
  6. Adam Kaczmarek
  7. Mariusz Kołodziej
  8. Szymon Kuprian
  9. Grzegorz Majewski
  10. Mateusz Mechliński
  11. Tomasz Mlost
  12. Szymon Odjas
  13. Maciej Sinilo
  14. Michał Szewczyk
  15. Bartłomiej Toporkiewicz
  16. Arthur Yazvinski
  17. Michał Waluga
  18. Łukasz Wieliczko
  19. Mateusz Wielgo
  20. Jakub Wiśniewski
  21. Bartosz Wsół
  22. Mateusz Zierkiewicz